Ceny usług i części niższe nawet do 50%. 22 264...(zobacz) 22 264 32 44

Technologia

Wykorzystujemy system diagnostyczny Audi VAS, który umożliwia kompleksową diagnostykę i skuteczną naprawę samochodów Audi. Wykonujemy przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne w samochodach objętych gwarancją. Stosujemy się do restrykcyjnych wytycznych w zakresie napraw wyznaczonych przez producenta. Działamy zgodnie z zasadami GVO.

Usługa

Zapewniamy dogodne terminy i wykonujemy naprawy w umówionym czasie: posiadamy 12 stanowisk wyposażonych w najnowszy system kontrolno-pomiarowy, ścieżkę diagnostyczną MAHA oraz stanowisko do pomiaru geometrii podwozia BOSCH. Sprawdzamy jakość usług i poziom satysfakcji. Dla naszych klientów mamy karty VCentrum upoważniajace do korzystania z promocji i rabatów.

Części

Z VCentrum mogą Państwo obniżyć koszty eksploatacji swojego samochodu Audi. Dysponujemy szerokim asortymentem zarówno oryginalnych części jak również certyfikowanych części zastępczych. Wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu samochodów pozwoliło nam wyodrębnić grupy podzespołów, które można zastąpić zamiennikami z zachowaniem jakości użytkowania i eksploatacji.

Sukcesy

Potwierdzeniem jakości naszych usług są pozytywne opinie, które przyczyniły się do uzyskania wysokiej oceny na poziomie 4,9 w 5 stopniowej skali Google. Równie wysokim wskaźnikiem satysfakcji możemy się szczycić w pozostałych miejscach w sieci. Serwis VCentrum został serwisem Nr 1. w Warszawie wybrany przez klientów w rankingu Zumi 2014 oraz firma została wyróżniona w prestiżowym gronie Diamentów Forbesa 2015. Ponadto VCentrum otrzymało certyfikat Rzetelna Firma będący świadectwem wiarygodności i transparentności firmy.

ZAUFAJ SPRAWDZONEMU SERWISOWI

Zapoznaj się z opiniami naszych Klientów:

Back to top